ViewSonic LSD300W-ST
Projektor mennyezetre - DLP technológia, 1280 × 800 WXGA max. felbontás, 1280 × 800 natív felbontás, 16:10 képarány, short throw - rövid vetítési távolság 0,63 - 1,58 m, képátló 152,4 - 762 cm, 3000000:1 kontraszt, 120 Hz képfrissítési frekvencia, LED fényforrás, világos helyiségekbe - több, mint 3000 lm, 229 W teljesítmény, 32 dB zajszint, VGA (D-SUB), RS232, LAN, audio jack bemenet, audio jack kimenet és USB, automatikus dőléskorrekció és zoom, távirányítású vezérlés, hangszórók, 3D nélkül, távirányító és tápkábel a csomag része, méretei 29,4 × 23,7 × 11,5 cm (szé × ma × mé), tömege 2,85 kg
Hozzáadás a listához
Jótállás 36 hónap Kód:  WV365a1
ViewSonic LSD300W-ST
Paraméterek
Összehasonlít
Natív felbontás
1280 × 800
Méretarányok
16:10
Kontraszt
Tápellátás
Hálózati
Felbontás
Maximális felbontás
1280 × 800 WXGA
Natív felbontás
Méretarányok
Kontraszt
Technológia
Tápellátás
Hálózati
Képfrissítési gyakoriság
120 Hz
Fényforrás
LED
Fényerő
3 300 ANSI lm (2 640 ISO lm)
Fényviszonyok
Világos helyiségekbe - több, mint 3000 lm
Élettartam
60 000 óra
Teljesítmény
229 W
Zajszint
32 dB
Vetítési távolság
Vetítési távolság típusa
Short Throw - rövid
Minimális vetítési távolság
0,63 m
Maximális vetítési távolság
1,58 m
Minimális képátló
152,4 cm (60 ")
Maximális képátló
762 cm (300 ")
Interfész
Bemenetek & kimenetek
Audio jack bemenet, Audio jack kimenet, LAN, RS232, USB, VGA (D-SUB)
Tulajdonságok és funkciók
Méretek
Szélesség
29,4 cm
Magasság
23,7 cm
Mélység
11,5 cm
Súly
2,85 kg
Csomagolás
Csomag része
Tápkábel, Távirányító
Több paraméter
Megjegyzés:
Összes projektor
Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: ViewSonic LSD300W-ST
Összefüggő kategóriák
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si ViewSonic LSD300W-ST
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si ViewSonic LSD300W-ST
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte ViewSonic LSD300W-ST
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte ViewSonic LSD300W-ST
P-DC1-WEB25
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő