24" STRONG SRT24HE4023
4.9 39 ratings
Television - LED, 61cm, HD Ready , 50 / 60Hz (50Hz), Direct, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 1× USB, CI+, VESA 200×100, 4 W speaker(s), F
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
24" STRONG SRT24HE4023 36,690 Ft As good as new - in stock 1 pcs
Buy
24" STRONG SRT24HE4023
24" STRONG SRT24HE4023 is fully functional and a great deal. It may have some minor scratches, but it's still ready to use. For more detailed information, click here.
Specifications
Compare
Diagonal
24 " (60.96 cm)
Display resolution
1366 × 768 px
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Screen size and resolution
Diagonal
24 " (60.96 cm)
Display resolution
1366 × 768 px
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Maximum brightness
180 nt
Operating system
Operating system
Without SMART support
TV functions
Multimedia features
Hotel Mode, Playback from USB
Connectivity
Audio-video connectors
HDMI 1.4 and older
Total number of HDMI ports
2 ×
Audio connectors
Analog audio input, Digital optical output, Headphone output (AUX)
Data and system connectors
CI+, USB
Total number of USB ports
1 ×
Charging options
12V adapter
Dimensions and weight
TV width
55.3 cm
TV height
37 cm
TV depth
14.4 cm
TV weight
2.5 kg
Height without stand
33.3 cm
Depth without stand
8.6 cm
VESA mounting
200×100
Colour
Colour
Black
Audio
Speaker performance
4 W
Package contents
Control in package
Classic
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
F
Energy consumption in SDR mode
21 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
F
Power outlet type
Country
Austria, Croatia, Czechia, France, Germany, Hungary, Poland, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
There are no posts in this discussion.
Accessories for 24" STRONG SRT24HE4023
P-DC1-WEB15
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 million megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérõ