65" Hisense 65DP30FE
Nagyformátumú kijelző - 4K 3840 × 2160, ADS, 16:9 képarány, 8 ms válaszidő, 60Hz képfrissítési gyakoriság, Képszinkronizálás nélkül, 8bit színmélység, 350 cd/m2 fényerő, 1200:1 kontraszt, HDMI, WiFi, fül/fejhallgató kimenet, hangszórók, VESA, Power Delivery akár 170 W
Hozzáadás a listához
65" Hisense 65DP30FE 347 090 Ft Pillanatnyilag nem elérhető
65" Hisense 65DP30FE
Paraméterek
Összehasonlít
Képátló
65" (165,1 cm)
Felbontás
4K
Pontos felbontás
3840 × 2160
Konstrukció
Sík
Panel technológiája
LCD
Képátló és felbontás
Képátló
65" (165,1 cm)
Felbontás
4K
Pontos felbontás
3840 × 2160
Konstrukció
Sík
Panel és képernyő technológia
Panel technológiája
LCD
Panel
ADS
Képfrissítési gyakoriság
60 Hz
Válaszidő
8 ms
Maximális fényerő
350 cd/m2
Natív kontraszt
Kijelző felülete
Matt
Oldalarány
Oldalarány típus
Sztenderd
Képarány
16:9
Csatlakozás
Grafikus interfész
HDMI
Grafikus interfész szabványok
HDMI 2.0
Audio interfész
Fejhallgató bemenet
HDMI
3 ×
USB 2.0
2 ×
Bluetooth
Bluetooth v5.1
USB
2 ×
Színlefedettség
Adobe RGB
62 %
sRGB
85 %
Szín
Szín
Fekete
Méretek és tömeg
Szélesség
Magasság
Mélység
7,48 cm
Tömeg
17,3 kg
VESA felfüggesztés
Aljzat típusa
Aljzat kompatibilitás (ország)
Energia specifikációk
Energiahatékonysági osztály SDR esetén
G
Bekapcsolt üzemmód energiaigénye SDR esetén
150 kWh/1000 óra
Bekapcsolt üzemmód energiaigénye HDR esetén
160 kWh/1000 óra
Energiahatékonysági osztály HDR esetén
G
Több paraméter
Megjegyzés:
Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Összefüggő kategóriák
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 65" Hisense 65DP30FE
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 65" Hisense 65DP30FE
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 65" Hisense 65DP30FE
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 65" Hisense 65DP30FE
P-DC1-WEB10
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő