65" Philips 65PUS8009
4.2 8 ratings
Television - SMART LED, 165cm, 4K Ultra HD, 50 / 60Hz (50Hz), HDR10, HDR10+ and HLG,, 3× HDMI, 2× USB, WiFi, HbbTV, Ambilight, Amazon Alexa, Titan OS, VESA 200×100, 20 W speaker(s), DTS:X and Dolby Atmos, F
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
12-month warranty Code:  WC389r48c01d4 Producer's Website:
65" Philips 65PUS8009 198,790 Ft Slightly used - in stock 1 pcs
Buy
65" Philips 65PUS8009
65" Philips 65PUS8009 is fully functional and is a great value. It may have some signs of wear, but it is still ready for immediate and full use. We provide half of a standard warranty period. For more detailed information, click here.
Specifications
Compare
Energy efficiency class in SDR mode
F
Energy consumption in SDR mode
86 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
154 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
G
Standby consumption
0.5 W
Energy specifications
F
Energy consumption in SDR mode
86 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
154 kWh/1000h
G
Standby consumption
0.5 W
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Colour depth
10 bit
Operating system
Operating system
Titan OS
Model year
Model year
2024
Application
Global applications
Amazon Prime Video, NETFLIX, YouTube
Czech apps
Oneplay
Voice assistant compatibility
Amazon Alexa
TV functions
Multimedia features
Ambilight
Gaming features
VRR (Variable Refresh Rate)
Connectivity
Wireless connection
WiFi
Total number of HDMI ports
3 ×
Charging options
AC 220-240V
Dimensions and weight
Height without stand
71.5 cm
Depth without stand
9 cm
VESA mounting
200×100
Colour
Colour
Black
Package contents
Control in package
smart
More Specifications
Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
There are no posts in this discussion.
P-DC1-WEB05
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 million megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérõ