LOKITHOR J10000HD Indításrásegítő, 12/ 24 V, 10000 A, 256 Wh
Indításrásegítő - powerbank, 10000 A indítóáram, 69200 mAh akkumulátor kapacitás, 16 l-es benzinmotorhoz a 16 l-es dízelmotorhoz, USB-A, USB-C és DC kimenet, elemlámpa
Hozzáadás a listához
Jótállás 36 hónap Kód:  AUPR123486
LOKITHOR J10000HD Indításrásegítő, 12/ 24 V, 10000 A, 256 Wh 375 570 Ft Pillanatnyilag nem elérhető
Paraméterek
Kimenetek
DC, USB-A, USB-C
USB-A kimenetek száma
1
USB-C kimenetek száma
1
Kimenetek száma összesen
3
Indítóáram
10 000 A
Kimenetek
DC, USB-A, USB-C
USB-A kimenetek száma
USB-C kimenetek száma
Kimenetek száma összesen
3
Indítóáram
10 000 A
Max. űrtartalom
Maximális benzinmennyiség
16 l
Maximális dízelmennyiség
16 l
További felszerelés
Kapacitás
69 200 mAh
További felszerelés
Elemlámpa, powerbank
Több paraméter
Megjegyzés:
Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: LOKITHOR J10000HD Indításrásegítő, 12/ 24 V, 10000 A, 256 Wh
P-DC1-WEB05
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő