Rollei ActionCam 6S Plus

Kültéri kamera - akár 4K felbontás 30 FPS-en, 170°-os látószög, vízálló 10 m-ig, tokban 40 méterig, Wi-Fi, távirányító
Kód:  ROLL01x99a3

Rollei ActionCam 6S Plus

Rögzítsd a szabadtéri kalandjaidat a szárazföldön és a vízben

A Rollei ActionCam 6S Plus készüléke képviseli a szabadtéri kamerák következő generációját. A márkának újra sikerült beletömöríteni a rendkívül nagy teljesítményű optikát a hihetetlenül kompakt házba, amelynek köszönhetően sima videókat készíthetsz akár 4K minőségben 30 képkockasebességgel másodpercenként. A kamerát 2" LCD érintőkijelző, távirányító és vízalatti tok egészíti ki. Emellett a beépített Wi-Fi modullal lehetséges más kiegészítők vezeték nélküli csatlakoztatása is.

A Rollei ActionCam 6S Plus akciókamera főbb jellemzői

  • A szabadtéri kamerák új generációja
  • 4K, Full HD és HD minőségű felvétel
  • 170° -os látószög
  • A beépített Wi-Fi modul megkönnyíti a csatlakozást
  • 40 méter mélységig víz alatt is használható (védőtokkal)
  • Legfeljebb 16 Mpx-es felbontású képeket készít
  • A Rollei ActionCam 6S szelfi kijelzővel rendelkezik
  • Nagy kapacitású 850 mAh-s cserélhető akkumulátorral
  • Vízálló tokkal
  • Távirányítóval
  • Számos tartozék áll a rendelkezésre

Az ActionCam 6S egyetlen részletet sem téveszt szem elől

A Rollei ActionCam 6S akciókamera egyik legnagyobb előnye a 170°-os látószöge, amely meglehetősen nagy felvételeket készít, így egyetlen fontos részletet sem tévesztesz szem elől. Használhatod az intelligens videomódokat is, ezekkel még kreatívabb felvételeket készíthetsz. Természetesen elérhetők a time-lapse felvételek, a fast/slow motion visszajátszás és a hurok felvétel is.

Sima 4K/30p-s videók

Sima 4K/30p-s videók

A legújabb generációs Rollei akciókamerák a Sony márka CMOS érzékelőjével büszkélkedhetnek, azaz részletes, 4K/30p felbontással, amely még alacsony fényviszonyok között is remek felvételt készít. A 4K videók mellett alacsonyabb, 1080p vagy 720p minőségben is felveheted a videókat, a képeket pedig 16 Mpx-es felbontásban.

Akár 75 perces akkumulátor élettartam

Az ActionCam 6S akkumulátorának élettartama akár 75 perc

A nagy kapacitású akkumulátor 75 percig bírja amikor a legmagasabb, 4K felbontásban készíted a felvételt. A kamerát standard mikro-USB vagy mikro-HDMI kábel segítségével csatlakoztathatod a számítógéphez. A beépített nyílás maximum 64 GB-os mikro-SDHC kártya számára alkalmas.

Vízálló kialakítás

ActionCam 6S vízálló kialakítással

Kompakt méretének és ellenálló kialakításának hála a Rollei Actioncam 6S Plus akciókamera remek választás a szabadtéri tevékenységekhez szárazföldön és vízben egyaránt. Az erre a célra kialakított tok nélkül 10 méter mélységig vízálló.

Vízálló tok

Vízálló tok

Miután behelyezted a Rollei ActionCam 6S Plus akciókamerát a különleges vízálló tokba, amely szintén a készlet része, akár 40 méter mélységig is merülhetsz, hogy rögzítsd a víz alatti kalandjaidat.

A Rollei ActionCam 6S Plus készülékhez mellékelt kiegészítők

  • Víz alatti tok
  • Távirányító
  • Cserélhető akkumulátor
  • 8 tartó + sisaktartó
  • Tépőzáras szíj
  • 3M matricák
  • Műanyag kábel, fém kábel, USB kábel
  • Lencsetisztító ruha

Paraméterek

Kijelző mérete
2"
Típus
Akciókamera

Típus és működés

Típus
Akciókamera

Akkumulátor

Akkumulátor üzemideje
1,25 óra
Több paraméter

Rollei GmbH & Co KG, In de Tarpen 42, 22848 Norderstedt, Německo, [email protected], www.rollei.com

Megjegyzés:

A specifikációk előzetes tájékoztatás nélkül megváltoztathatóak. A képek csak illusztrációs célokat szolgálnak.

Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: Rollei ActionCam 6S Plus

Összefüggő kategóriák

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Rollei ActionCam 6S Plus
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Rollei ActionCam 6S Plus
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Rollei ActionCam 6S Plus
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Rollei ActionCam 6S Plus