0,17 perc
90 perc
-
Szűrés

Hogy megvédd elektronikus eszközeidet egy hirtelen áramkimaradás esetén, szükséged van egy szünetmentes tápegység beszerzésére? Vagy inkább egy megbízható túlfeszültség védőre vágysz, amely hosszabbítóként is használható? Itt bemutatjuk neked ezeket a védőelemeket, és segítünk választani. Olvass tovább, és közelebb kerülsz a megfelelő szünetmentes táp kiválasztásához.

Tovább

Klasszikus szünetmentes tápegységek vagy UPS

A szünetmentes tápegységek UPS arra szolgálnak, hogy váratlan áramkimaradás esetén biztosítsák a fontos berendezések áramellátását. A hardverek túlfeszültség-védelmeként is szolgál az elektromos hálózatban fellépő feszültségcsúcsok esetén. A szünetmentes tápegységek akár 4500 watt teljesítményt is biztosítanak, és tökéletesen alkalmasak kisvállalkozások vagy irodák számára.

A klasszikus szünetmentes tápegység UPS stabilizált tartalék tápegységként is kiválóan használható a számítógéphez, megvédi az éppen folyamatban lévő munkát áramkimaradás esetén.

Rackbe szerelhető szünetmentes tápegységek vagy UPS-állványok

A Rack UPS -eket kifejezetten nagyvállalatok és ipari vállalkozások számára tervezték. A hagyományos szünetmentes tápegységek jellemzőivel rendelkeznek, de szabványos rack-beépítési rendszert kínálnak. Ez lehetővé teszi a szünetmentes tápegységek és az elektronika egyszerű és hatékony csatlakoztatását. Leggyakrabban Rack UPS 1U, Rack UPS 2U és Rack UPS 3U méretben állnak rendelkezésre.

Rack UPS

Ez például egy rackbe szerelhető UPS, amely készen áll az állványba való beszerelésre.

A szünetmentes tápegységek tápellátásának módjai

A szünetmentes tápegységek bizonyos fokú megkülönböztetése érdekében létrehozták az IEC 62040-3 nemzetközi szabványt. Ez három osztályba sorolja az UPS-eket a kimeneti feszültségek és frekvenciák bemeneti paraméterektől való függése alapján. Ezen fő szünetmentes táp típusoknak köszönhetően számos rendszer áll a felhasználók rendelkezésére, amelyek számos alkalmazáshoz illeszkednek.

• Az offline rendszerek, amelyeket néha készenléti és rövidítve VFD-nek is neveznek, két üzemmódban működnek. Nagy hatékonysággal rendelkeznek, és a mentési idő általában több tíz perc.
  • A line interaktív szünetmentes táp rendszer, rövidítve VI, leggyakrabban 0,5 és 5 kVA közötti teljesítményeknél használatos. Ennek az elrendezésnek gyakran része egy csapolással ellátott autotranszformátor.
  • Az on-line kettős konverziós szünetmentes táp kétszer dolgozza fel a feszültséget, és ennek ellenére hálózati frekvenciától független. Ezt VFI-nek nevezik, és legnagyobb előnye a kimeneti feszültség minősége.

i

Nem működik a szünetmentes tápegység, mert rossz az akkumulátora? Nem kell újat vásárolnod! Nézd meg a szünetmentes tápegység akkumulátorok kínálatunkat, amelyek megbízhatóan megoldják a problémádat. A vásárlás előtt azonban még ellenőrizd, az akkumulátor kompatibilitását a szünetmentes tápegységgel.

Mekkora teljesítményű legyen a szünetmentes tápegység?

A szünetmentes tápegység teljesítménye elsősorban attól függ, hogy mire szeretnéd használni. Egy otthoni számítógéphez, amelyhez a szokásos tartozékok vannak csatlakoztatva, általában elegendő egy 500 W körüli teljesítményű szünetmentes tápegység, ha azonban egy irodába vagy más nagyobb helyiségbe, ahol több eszköz van, akkor nagyobb teljesítményű modellekre lesz szükséged.

A túlfeszültség elleni védelem elengedhetetlen

A túlfeszültség elleni védelem arra szolgál, hogy megvédje az elektronikát az elektromos hálózatban fellépő hirtelen áramkimaradásoktól, amelyek egy meghibásodás vagy villámcsapás miatt keletkeznek. A túlfeszültségvédő általában több konnektorral és akár 3 méteres kábellel rendelkezik, így hosszabbítóként is használhatod. Ennek eredményeképpen több készüléket is csatlakoztathatsz egy helyen.

Bővítőkártyára vagy szerelőkészletre van szükséged az UPS-edhez? A szünetmentes tápegység tartozékok, nálunk is kaphatóak.

A leírás elrejtése
Hasznosnak találtad ezt az információt?
Ez az űrlap csak a fenti leírásban található információk értékelésére szolgál.
Ha kérdésed van a termékekkel, szolgáltatásokkal, szállítással, vagy egyéb ügyekkel kapcsolatban, keresd fel ügyfélszolgálatunkat.
Mit javíthatnánk benne? Hiányolsz valamit? Valami rosszul van feltüntetve? Oszd meg velünk.
403 termék
EATON 5PX 1500 RT2U - Szünetmentes tápegység Ingyenes
szállítás boltjainkba
EATON 5PX 1500 RT2U
Szünetmentes tápegység - rack UPS, biztonsági mentési idő 100%-os terhelés mellett 5,5 perc, biztonsági mentési idő 50%-os terhelésnél 19 perc, valóságos/látszólagos teljesítmény 1350 W / 1500 VA, 2U rackhoz tervezve, line interactive, 8×IEC 320 C13, USB és RS-232, méretek 86,2 × 441 × 522 mm (H×Sz×Mé), tömege 27,6 kg
538 590 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Termékkód: NZE155e
LEGRAND UPS Keor LP 3000VA VFI - Szünetmentes tápegység Ingyenes
LEGRAND UPS Keor LP 3000VA VFI
Szünetmentes tápegység - hagyományos UPS, biztonsági mentési idő 100%-os terhelés mellett 1 perc, biztonsági mentési idő 50%-os terhelésnél 5 perc, valóságos/látszólagos teljesítmény 2700 W / 3000 VA, online dupla konverziós, 2×Schuko, 6×IEC 320 C13, 2×FR, USB és RS-232, méretek 322 × 151 × 444 mm (H×Sz×Mé), tömege 23 kg
331 790 Ft
Termékkód: LEGc17
4,5 144×
CyberPower BU600E-FR
Szünetmentes tápegység - hagyományos UPS, valóságos/látszólagos teljesítmény 360 W / 650 VA, line interactive, 3×FR, AVR, méretek 158 × 94,5 × 240 mm (H×Sz×Mé), tömege 3,8 kg
17 590 Ft
Felbontott raktáron
Termékkód: NZ991a
5,0
APC Back-UPS 500VA, 230V, AVR, IEC Sockets
Szünetmentes tápegység - hagyományos UPS, biztonsági mentési idő 100%-os terhelés mellett 1 perc, biztonsági mentési idő 50%-os terhelésnél 8 perc, valóságos/látszólagos teljesítmény 300 W / 500 VA, line interactive, 3×IEC 320 C13, USB a töltéshez és AVR, méretek 138 × 98 × 310 mm (H×Sz×Mé), tömege 4,2 kg
37 790 Ft
Termékkód: APC22_01
APC Smart-UPS SRT Li-Ion 1500 VA RM 230V rack - Szünetmentes tápegység Ingyenes
APC Smart-UPS SRT Li-Ion 1500 VA RM 230V rack
Szünetmentes tápegység - rack UPS, biztonsági mentési idő 100%-os terhelés mellett 21,3 perc, biztonsági mentési idő 50%-os terhelésnél 41,5 perc, valóságos/látszólagos teljesítmény 1350 W / 1500 VA, 3U rackhoz tervezve, online dupla konverziós, 8×IEC 320 C13, USB és ethernet, LCD kijelző, méretek 128 × 432 × 590 mm (H×Sz×Mé), tömege 30,53 kg
1 180 990 Ft
Termékkód: NZ475b7
CyberPower akkumulátor bővítő modul OLS Rack/Tower 2/3kVA
Szünetmentes tápegység - off-line, méretek 88 × 438 × 610 mm (H×Sz×Mé), tömege 34,5 kg
CyberPower OL3000ERTXL2U
Szünetmentes tápegység - rack UPS, biztonsági mentési idő 100%-os terhelés mellett 3 perc, biztonsági mentési idő 50%-os terhelésnél 11 perc, valóságos/látszólagos teljesítmény 2700 W / 3000 VA, online dupla konverziós, 1×IEC 320 C19, 8×IEC 320 C13, RJ-45 Adathálózati védelem, RJ-11 Telefonhálózati védelem, USB és RS-232, függőleges vagy vízszintes helyzeti lehetőség, méretek 88 × 433 × 430 mm (H×Sz×Mé), tömege 32 kg
709 390 Ft
Termékkód: NZ991z2a12
CyberPower OL1500ERTXL2U - Szünetmentes tápegység Ingyenes
CyberPower OL1500ERTXL2U
Szünetmentes tápegység - rack UPS, biztonsági mentési idő 100%-os terhelés mellett 3 perc, biztonsági mentési idő 50%-os terhelésnél 11 perc, valóságos/látszólagos teljesítmény 1350 W / 1500 VA, online dupla konverziós, 8×IEC 320 C13, RJ-45 Adathálózati védelem, RJ-11 Telefonhálózati védelem, USB és RS-232, méretek 88 × 433 × 430 mm (H×Sz×Mé), tömege 18 kg
536 590 Ft
Termékkód: NZ991z2a10
APC Smart-UPS SRT Li-Ion 1000 VA RM 230V rack, hálózati kártya - Szünetmentes tápegység Ingyenes
APC Smart-UPS SRT Li-Ion 1000 VA RM 230V rack, hálózati kártya
Szünetmentes tápegység - rack UPS, biztonsági mentési idő 100%-os terhelés mellett 31,8 perc, biztonsági mentési idő 50%-os terhelésnél 60,4 perc, valóságos/látszólagos teljesítmény 900 W / 1000 VA, 3U rackhoz tervezve, online dupla konverziós, 8×IEC 320 C13, USB, RS-232 és ethernet, LCD kijelző, méretek 128 × 432 × 590 mm (H×Sz×Mé), tömege 30,53 kg
1 137 790 Ft
Termékkód: NZ475b4
APC Smart-UPS X 2200VA rack/torony LCD 200-240V hálózati kártyával - Szünetmentes tápegység Ingyenes
APC Smart-UPS X 2200VA rack/torony LCD 200-240V hálózati kártyával
Szünetmentes tápegység - rack UPS, biztonsági mentési idő 100%-os terhelés mellett 9,8 perc, biztonsági mentési idő 50%-os terhelésnél 25,3 perc, valóságos/látszólagos teljesítmény 1980 W / 2200 VA, line interactive, 2×IEC Jumpers, 1×IEC 320 C19, 8×IEC 320 C13, USB, RS-232 és ethernet, méretek 85 × 432 × 667 mm (H×Sz×Mé), tömege 37,24 kg
1 297 990 Ft
Termékkód: NZ475b32
APC Smart-UPS SRT Li-Ion 1000 VA RM 230V rack - Szünetmentes tápegység Ingyenes
APC Smart-UPS SRT Li-Ion 1000 VA RM 230V rack
Szünetmentes tápegység - rack UPS, biztonsági mentési idő 100%-os terhelés mellett 31,6 perc, biztonsági mentési idő 50%-os terhelésnél 60 perc, valóságos/látszólagos teljesítmény 900 W / 1000 VA, 3U rackhoz tervezve, online dupla konverziós, 8×IEC 320 C13, USB és ethernet, LCD kijelző, méretek 128 × 432 × 590 mm (H×Sz×Mé), tömege 30,53 kg
Termékkód: NZ475b1
APC Smart-UPS SRT Li-Ion 1500 VA RM 230V Rack, hálózati kártya - Szünetmentes tápegység Ingyenes
APC Smart-UPS SRT Li-Ion 1500 VA RM 230V Rack, hálózati kártya
Szünetmentes tápegység - rack UPS, biztonsági mentési idő 100%-os terhelés mellett 21,3 perc, biztonsági mentési idő 50%-os terhelésnél 41,5 perc, valóságos/látszólagos teljesítmény 1350 W / 1500 VA, online dupla konverziós, 8×IEC 320 C13, USB, RS-232 és ethernet, méretek 128 × 432 × 590 mm (H×Sz×Mé), tömege 30,53 kg
1 516 990 Ft
Termékkód: NZ475b6
LEGRAND Inverter Daker DK Plus 10000VA 3:1 - Szünetmentes tápegység Ingyenes
LEGRAND Inverter Daker DK Plus 10000VA 3:1
Szünetmentes tápegység - hagyományos UPS, valóságos/látszólagos teljesítmény 9000 W / 10000 VA, 3U rackhoz tervezve, online dupla konverziós, USB és RS-232, LCD kijelző, méretek 440 × 132 × 680 mm (H×Sz×Mé), tömege 26 kg
LEGRAND Inverter Daker DK Plus 6000VA
Szünetmentes tápegység - hagyományos UPS, valóságos/látszólagos teljesítmény 6000 W / 6000 VA, 2U rackhoz tervezve, online dupla konverziós, USB és RS-232, méretek 440 × 88 × 680 mm (H×Sz×Mé), tömege 25 kg
EATON 5SC 1500i IEC
Szünetmentes tápegység - hagyományos UPS, biztonsági mentési idő 100%-os terhelés mellett 9 perc, biztonsági mentési idő 50%-os terhelésnél 13 perc, valóságos/látszólagos teljesítmény 1050 W / 1500 VA, line interactive, 8×IEC 320 C13, RS-232, méretek 150 × 410 × 210 mm (H×Sz×Mé), tömege 15,2 kg
263 890 Ft
Termékkód: NZE053h4a4
CyberPower PR3000ERTXL2U - Szünetmentes tápegység Ingyenes
CyberPower PR3000ERTXL2U
Szünetmentes tápegység - rack UPS, biztonsági mentési idő 100%-os terhelés mellett 1,7 perc, biztonsági mentési idő 50%-os terhelésnél 7,1 perc, valóságos/látszólagos teljesítmény 3000 W / 3000 VA, 2U rackhoz tervezve, line interactive, 2×IEC 320 C19, 6×IEC 320 C13, RJ-45 Adathálózati védelem, USB és RS-232, LCD kijelző, méretek 865 × 433 × 500 mm (H×Sz×Mé), tömege 32,8 kg
589 990 Ft
Termékkód: NZ991z2a7

A Szünetmentes tápegységek kategóriában összesen 403 termék közül válogathatsz online boltunkban. Rendelésedet hétköznapokon 2 napon belül házhoz szállítjuk. A Budapest több pontján elérhető AlzaBoxokból már másnap felveheted a rendelésed, de ellátogathatsz áruházunkba is.
Tekintsd meg a legolcsóbb termékeket a következő kategóriában: olcsó szünetmentes tápegységek Az ár alapján a legdrágábbtól csökkenő sorrendbe rendezett termékeket keresd ennél a kategóriánál: legdrágább szünetmentes tápegységek A termékeket a legnépszerűbbtől a legkevésbé kedveltig rendezve ebben a kategóriában találod: legnépszerűbb, legjobb szünetmentes tápegységek A vásárlóink körében legnépszerűbb termékeket itt találhatod: szünetmentes tápegységek vélemények