65" LG OLED65C15 580 290 Ft Újszerű - raktáron 1 db
Vásárlás
65" LG OLED65C15
65" LG OLED65C15 egy új, tökéletes állapotú áru kiváló árcédulával, amelyen már láthatóak korábbi kalandok nyomai. Ebből adódóan a terméken lehet néhány kisebb karcolás, ami a normál használatból eredő. Részletes információt itt kaphatsz.
A panel frissítési sebessége egy fontos paraméter, amely nagyban befolyásolja a TV-képernyőn megjelenő kép minőségét és simaságát. A frekvenciát hertzben (Hz) fejezik ki, és azt jelzi, hogy másodpercenként hányszor frissül a képernyő képe. A magasabb frissítési frekvenciák, például a 120 Hz, elmosódás- és rángásmentes képet biztosítanak, ami ideális a gyors tempójú sportesemények megtekintéséhez vagy akció-videojátékokkal való játszáshoz. 140 Hz vagy magasabb frissítési frekvencia csak külső grafikus adapter csatlakoztatásával érhető el játékmódban (GPU-val rendelkező számítógéphez vagy konzolhoz csatlakoztatva).