24" Blaupunkt 24WGC5500S
4.4 41 ratings
Television - SMART LED, 61cm, HD Ready , 50 / 60Hz (50Hz), Direct, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 2× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, voice control, Google TV, VESA 200×100, E
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
24" Blaupunkt 24WGC5500S 52,190 Ft As good as new - in stock 2 pcs
Buy
24" Blaupunkt 24WGC5500S
24" Blaupunkt 24WGC5500S is fully functional and a great deal. It may have some minor scratches, but it's still ready to use. For more detailed information, click here.
Specifications
Compare
Diagonal
24 " (60.96 cm)
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Screen size and resolution
Diagonal
24 " (60.96 cm)
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Operating system
Operating system
Google TV
Model year
Model year
2024
Application
Global applications
Amazon Prime Video, Disney+, NETFLIX
Czech apps
Oneplay
Slovak apps
O2 TV
TV functions
Multimedia features
Playback from USB
SMART functions
Voice control
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, WiFi
Audio-video connectors
HDMI 2.1
Total number of HDMI ports
2 ×
Number of HDMI 2.1 ports
2 ×
Audio connectors
Headphone output (AUX)
Data and system connectors
CI+, LAN (RJ-45), USB
Total number of USB ports
Dimensions and weight
TV width
53.6 cm
TV height
36 cm
TV depth
15.6 cm
TV weight
2.25 kg
Height without stand
33 cm
Depth without stand
7.7 cm
VESA mounting
200×100
Colour
Colour
Black
Package contents
Control in package
smart
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
E
More Specifications
Union distribution s.r.o. Na strži 1702/65, Praha 4 – Nusle, 140 00 [email protected]
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
There are no posts in this discussion.
Accessories for 24" Blaupunkt 24WGC5500S
P-DC1-WEB05
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 million megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérõ