32" Thomson 32HE5606
4.5 154 ratings
Television - SMART ANDROID LED, 81cm, HD Ready , PPI 300 (50Hz), Direct LED, HDR10, local dimming, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 1× USB, CI+, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Chromecast, HbbTV, game mode, voice control, Netflix, HBO Max, Steam Link, Voyo, Google Assistant, mobile device pairing, Android TV, VESA 100×100, 10W speaker(s), Dolby Digital Plus, E
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
32" Thomson 32HE5606 79,790 Ft As good as new - in stock 1 pcs
Buy
32" Thomson 32HE5606
32" Thomson 32HE5606 is fully functional and a great deal. It may have some minor scratches, but it's still ready to use. For more detailed information, click here.
Specifications
Compare
Energy efficiency class in SDR mode
E
Energy consumption in SDR mode
24 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
38 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
G
Energy specifications
E
Energy consumption in SDR mode
24 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
38 kWh/1000h
G
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Operating system
Operating system
Android TV
Application
Czech apps
Skylink Live TV
Slovak apps
Skylink Live TV, Voyo
Voice assistant compatibility
Google Assistant
Dimensions and weight
Height without stand
43.5 cm
Depth without stand
11 cm
Base width / leg spacing
61 cm
VESA mounting
100×100
Colour
Colour
Black, Silver
Audio
Audio formats
Dolby Digital Plus (E-AC-3)
Package contents
Control in package
Classic
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Accessories for 32" Thomson 32HE5606
P-DC1-WEB15
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 million megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérõ