50" Philips 50PUS7009
4.1 18 ratings
Television - SMART LED, 127cm, 4K Ultra HD, 50 / 60Hz (50Hz), Direct LED, HDR10, HDR10+ and HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, LAN, WiFi, DLNA, Miracast, game mode, mobile device pairing, Linux, VESA 200×200, 10 W speaker(s), DTS:X, DTS HD, Dolby Atmos and Dolby Digital Plus (E-AC-3), F
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
50" Philips 50PUS7009 113,990 Ft Unsealed - in stock 1 pcs
Buy
50" Philips 50PUS7009
50" Philips 50PUS7009 is an almost new item, in perfect condition, and comes with a full warranty. However, someone opened the original packaging before you. Why? It could have been an unwanted gift. For detailed information, click here.
Specifications
Compare
Energy efficiency class in SDR mode
F
Energy consumption in SDR mode
59 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
110 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
G
Diagonal
50 " (127 cm)
Energy specifications
F
Energy consumption in SDR mode
59 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
110 kWh/1000h
G
Screen size and resolution
Diagonal
50 " (127 cm)
Display resolution
3840 × 2160 px
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Colour depth
8 bit
Operating system
Operating system
Linux
Application
Global applications
Amazon Prime Video, Deezer, Disney+, HBO Max, NETFLIX, Rakuten TV, YouTube
Czech apps
Skylink Live TV
Slovak apps
Skylink Live TV, Voyo
Connectivity
Total number of HDMI ports
3 ×
Dimensions and weight
Height without stand
Depth without stand
9 cm
VESA mounting
200×200
Colour
Colour
Black
Audio
Speaker performance
10 W
Audio formats
Dolby Atmos, Dolby Digital Plus (E-AC-3), DTS HD, DTS:X
More Specifications
Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
There are no posts in this discussion.
Accessories for 50" Philips 50PUS7009
P-DC1-WEB05
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 million megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérõ