65" Samsung QE65QN80H
Televízió -, Neo QLED, 165 cm képernyő, 4K Ultra HD, 100/120 Hz (144 Hz gamer módban), DVB-T2/S2/C, 2× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, gamer mód, hangvezérlés, Oneplay, YouTube, Netflix, Spotify, Disney+, HBO Max, VESA 400×300, 30W hangszóró, DTS Digital Surround, Dolby Atmos, 2026 évjárat, SMART - Tizen
Vásárolj gyorsabban, majd vedd át a rendelésed egy AlzaBoxban vagy az egyik boltunkban.
Termékfigyelő
Hozzáadás a listához
65" Samsung QE65QN80H 607 990 Ft Várható időpont: június 2026
Vásárlás
Az előrendelés előnyei:
  • Az előrendelést jogodban áll bármikor indok nélkül törölni.
  • Garancia - Garantáltan a lehető legrövidebb idő alatt kapod meg a terméket.
65" Samsung QE65QN80H
  • Paraméterek
    Összehasonlít
    Képátló
    65 " (165,1 cm)
    Maximális felbontás
    3840 × 2160
    Képfrissítési frekvencia
    100 / 120 Hz
    Max. képfrissítési frekvencia 4K gamer módban
    144 Hz
    Képátló és felbontás
    Képátló
    65 " (165,1 cm)
    Maximális felbontás
    3840 × 2160
    Kijelző
    Képfrissítési frekvencia
    100 / 120 Hz
    144 Hz
    Technológia
    QLED
    Háttérvilágítás
    Direct
    Képernyő felülete
    Fényes
    Felület nyelve
    Cseh, magyar, Német, Szlovák
    Televízió funkciói
    Multimédiás funkciók
    PIP (Kép a képben)
    Játék jellemzői
    AMD FreeSync Premium Pro, Gamer mód
    Csatlakozás
    Vezeték nélküli kapcsolat
    Bluetooth, WiFi
    Wifi szabványok
    WiFi 6e
    Audio-video csatlakozók
    HDMI s eARC
    HDMI-csatlakozók száma összesen
    4 ×
    HDMI 2.1 csatlakozók száma
    4 ×
    Adat- és rendszercsatlakozók
    CI+, USB
    USB-k száma összesen
    2 ×
    TV mélysége
    5,23 cm
    TV tömege
    23 kg
    Magasság talp nélkül
    Mélység talp nélkül
    5,23 cm
    Talapzat szélessége/lábak közötti távolság
    Csomagolás szélessége
    183 cm
    Csomagolás magassága
    Csomagolás mélysége
    16,4 cm
    Csomagolás tömege
    31,8 kg
    Szín
    Fekete
    Csomag tartalma
    Levehető állvány
    Energia specifikációk
    Energiahatékonysági osztály SDR esetén
    E
    Fogyasztás készenléti üzemmódban
    0,5 W
    Maximális fogyasztás
    250 W
    Általános fogyasztás
    106 W
    Kiegészítők: 65" Samsung QE65QN80H
    Összefüggő kategóriák
    Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 65" Samsung QE65QN80H
    Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 65" Samsung QE65QN80H
    Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 65" Samsung QE65QN80H
    Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 65" Samsung QE65QN80H
    P-DC1-WEB25
    30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
    3 millió megrendelés évente
    a vásárlók 98% visszatérő