27" LG UltraFine 27US500-W
4.5 27 ratings
Monitor - IPS, 4K Ultra HD 3840 × 2160 (16:9), 60 Hz, Anti-Glare display, 8 bit, 5 ms Without image synchronisation, HDR, HDMI and DisplayPort, USB data interface, VESA
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
27" LG UltraFine 27US500-W 68,990 Ft Unsealed - in stock 4 pcs
Buy
27" LG UltraFine 27US500-W
27" LG UltraFine 27US500-W is an almost new item, in perfect condition, and comes with a full warranty. However, someone opened the original packaging before you. Why? It could have been an unwanted gift. For detailed information, click here.
Specifications
Compare
Diagonal
27" (68.58 cm)
Resolution Type
4K Ultra HD
Resolution
3840 × 2160
Construction
Straight
Panel technology
LCD
Display diagonal and resolution
Diagonal
27" (68.58 cm)
Resolution Type
4K Ultra HD
Resolution
3840 × 2160
Construction
Straight
Panel and screen technology
Panel technology
LCD
Panel type
IPS
Refresh rate
60 Hz
Response time
5 ms
Maximum brightness
300 cd/m2
Native contrast
Surface display
Anti-Glare
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type
Standard
Aspect Ratio
16:9
Connection
Graphical user interface
DisplayPort, HDMI
Graphical user interface (GUI) standards
DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Data interface
USB
Audio interface
headphone input
HDMI
2 ×
DisplayPort
1 ×
Colour gamut
sRGB
95 %
Colour
Colour
Black, White
Dimensions and weight
Width
61.3 cm
Height
45.4 cm
Depth
21.5 cm
Weight
5.5 kg
VESA mounting
Packaging
Cables included
HDMI
Power outlet type
Country
Austria, Croatia, Czechia, France, Germany, Hungary, Poland, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
F
Energy consumption in SDR mode
25 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
26 kWh/1000h
Standby consumption
0.5 W
More Specifications
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 27" LG UltraFine 27US500-W
P-DC1-WEB25
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 million megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérõ