24" Toshiba 24WN3D63DG
4,8 4 értékelés
Televízió - ANDROID, LED, 61 cm-es képátló, HD Ready, 50 / 60 Hz, DVB-T2/S2/C, 3× HDMI, 2× USB, CI+, felvétel USB-re, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Chromecast, HbbTV 1.5, párosítás mobileszközzel, 12 V-os tápellátás, VESA 75×75, 5 W hangszóró, Dolby Audio Processing, F energiaosztály
Kód:  WB024l9d Gyártó honlapja:
Nincs megfelelő alternatíva? Válassz teljes kínálatunkból
24" Toshiba 24WN3D63DG
  • Paraméterek
    Energiahatékonysági osztály SDR esetén
    F
    Bekapcsolt üzemmód energiaigénye SDR esetén
    22 kWh/1000 óra
    Bekapcsolt üzemmód energiaigénye HDR esetén
    22 kWh/1000 óra
    Energiahatékonysági osztály HDR esetén
    F
    Energia specifikációk
    Kijelző
    Képfrissítési frekvencia
    50 / 60 Hz
    Technológia
    LED
    Háttérvilágítás
    Edge
    Maximális fényerő
    220 nt
    Operációs rendszer
    Operációs rendszer
    Android
    Évjárat
    Évjárat
    2022
    Alkalmazás
    Globális alkalmazások
    Amazon Prime Video, Apple TV, Disney+, HBO Max, Kodi, NETFLIX, YouTube
    Cseh alkalmazás
    Oneplay (nem támogatott), Skylink Live TV (nem támogatott)
    Szlovák alkalmazás
    Skylink Live TV, Voyo (nem támogatott)
    Televízió funkciói
    Multimédiás funkciók
    Felvétel USB-re, Lejátszás USB-ről
    Méretek és tömeg
    Magasság talp nélkül
    33,3 cm
    Mélység talp nélkül
    6,3 cm
    VESA felfüggesztés
    75×75
    Szín
    Szín
    Fekete
    Audió
    Hangszóró teljesítmény
    5 W
    Csomag tartalma
    Távirányítót tartalmaz
    Klasszikus
    Több paraméter
    [email protected] FAST ČR, U Sanitasu 1621, 251 01 Říčany, Czech Republic, EUROPE
    Megjegyzés:
    Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
    Kiegészítők: 24" Toshiba 24WN3D63DG
    P-DC1-WEB25
    30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
    3 millió megrendelés évente
    a vásárlók 98% visszatérő