ASUS Transformer Book T101HA-GR033T Atalakítható Rózsaszín
Tablet PC - Intel Atom Quad Core x5 Z8350 Cherry Trail, multitouch 10.1" 1280x800 felbontás, RAM 4GB DDR3, Intel HD Graphics 400, eMMC 128GB, WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.0, webkamera, microHDMI, microUSB, kártyaolvasó, Windows 10 Home 64bit
A termék használati utasítása és szoftvere magyarul van, ahogy minden kapcsolódó szolgáltatás is.
Kód:  NA500c60f Gyártó honlapja:
ASUS Transformer Book T101HA-GR033T Atalakítható Rózsaszín Megszűnt
Paraméterek
RAM memória mérete
4 GB
Processzor modell szám
Intel Atom x5 Z8350 Cherry Trail
Processzor frekvencia
1,44 GHz (1 440 MHz)
Tárhely típusa
Flash
Kijelző mérete
10,1"
Tárolókapacitás (teljes)
128 GB
Felszereltség
Érintőképernyő, Kártyaolvasó, Operációs rendszer
Processzor
Processzor típusa
Intel Atom
Processzor modell szám
Processzormagok száma
4 ×
Processzor frekvencia
1,44 GHz (1 440 MHz)
Core boost frekvencia
1,92 GHz (1 920 MHz)
Cache Processzor
2 MB
Rendszermemória
RAM memória mérete
4 GB
Memória típusa
DDR3L
Memória frekvencia
1 600 MHz (1,6 GHz)
GPU sorozat/modell
Videókártya sorozat
Intel
Videókártya modell
Intel HD Graphics 400
Operációs rendszer
Operációs rendszer
Windows 10 Home
Merevlemez
Tárhely típusa
Flash
Tárolókapacitás (teljes)
128 GB
Felszereltség
Webkamera
2 Mpx
Akkumulátor
Cellák száma
Akkumulátor üzemidő
11 óra
Kialakítás
Ház anyaga
Fém + műanyag
Konstrukció
Leválasztható kijelző
Tömeg
Súly
1,08 kg
Interfész
Adat
Micro USB
Grafikus kimeneti portok
Micro HDMI
Audio
Combo Audio Jack
USB 2.0
1 ×
Bluetooth
Bluetooth v4.0, Bluetooth v4.1
Optikai meghajtó
Optikai meghajtó nélkül
Méretek
Szélesség
261 mm
Maximális magasság
19 mm
Mélység
175 mm
Billentyűzet kiosztás
Billentyűzet kiosztás
HU
Termékszéria
Laptop sorozat
Acer Transformer
Több paraméter
Megjegyzés:
Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: ASUS Transformer Book T101HA-GR033T Atalakítható Rózsaszín
P-DC1-WEB10
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő