BOLLÉ MIGHT VISOR PREMIUM

5 1 értékelés
Sísisak - férfi és női, napellenzős, tömege: 590 g, fekete
Kód:  SPTbo267nad

BOLLÉ MIGHT VISOR PREMIUM

A(z) BOLLÉ MIGHT VISOR PREMIUM síbukónak köszönhetően nem kell aggódnod a sérülések miatt, hiszen megfelelő védelmet nyújt a fejednek.

A(z) BOLLÉ MIGHT VISOR PREMIUM sísisak lényegesebb jellemzői

  • A(z) BOLLÉ MIGHT VISOR PREMIUM síbukónak köszönhetően bátrabban veheted majd az akadályokat

Bollé Safety Europe, 34 Rue de la Soie, Villeurbanne 69100, Francie, [email protected]

Megjegyzés:

A specifikációk előzetes tájékoztatás nélkül megváltoztathatóak. A képek csak illusztrációs célokat szolgálnak.

Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: BOLLÉ MIGHT VISOR PREMIUM

Összefüggő kategóriák

Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si BOLLÉ MIGHT VISOR PREMIUM
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si BOLLÉ MIGHT VISOR PREMIUM
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte BOLLÉ MACHT VISIER PREMIUM
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte BOLLÉ MACHT VISIER PREMIUM