ASUS ZENBOOK UX410UA-GV031T Ezüst
Ultrabook - Intel Core i5 7200U Kaby Lake, 14" LED IPS felbontás 1920x1080 tükröződésmentes, RAM 8GB DDR4, Intel HD Graphics 620, 512 GB SSD, WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.1, HD webkamera, HDMI, USB-C 3.1 Gen1, USB 3.0 Gen1, háttérvilágítású billentyűzet, 3 cellás akkumulátor, a Windows 10 Home 64-bit
A termék használati utasítása és szoftvere magyarul van, ahogy minden kapcsolódó szolgáltatás is.
Kód:  NA625a9 Gyártó honlapja:
Nincs megfelelő alternatíva? Válassz teljes kínálatunkból
Paraméterek
SSD kapacitás
512 GB (0,51 TB)
RAM memória mérete
8 GB
Processzor modell szám
Intel Core i5 7200U Kaby Lake
Processzor frekvencia
2,5 GHz (2 500 MHz)
Tárhely típusa
SSD
Kijelző mérete
14"
Tárolókapacitás (teljes)
512 GB
Felszereltség
Kártyaolvasó, Operációs rendszer, Világító billentyűzet
Processzor
Processzor típusa
Intel Core i5
Processzor modell szám
Intel Core i5 7200U Kaby Lake
Processzormagok száma
2 ×
Processzor frekvencia
2,5 GHz (2 500 MHz)
Core boost frekvencia
3,1 GHz (3 100 MHz)
Cache Processzor
3 MB
Rendszermemória
RAM memória mérete
8 GB
GPU sorozat/modell
Videókártya sorozat
Intel
Videókártya modell
Intel HD Graphics 620
Operációs rendszer
Operációs rendszer
Windows 10 Home
Merevlemez
Tárhely típusa
SSD
Tárolókapacitás (teljes)
512 GB
SSD kapacitás
512 GB (0,51 TB)
Felszereltség
Akkumulátor
Akkumulátor-kapacitás
48 Wh
Cellák száma
Tömeg
Súly
1,45 kg
Interfész
Grafikus kimeneti portok
HDMI
Audio
Combo Audio Jack
USB-C
1 ×
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
1 ×
USB 2.0
2 ×
Bluetooth
Bluetooth v4.1
Optikai meghajtó
Optikai meghajtó nélkül
Méretek
Szélesség
323 mm
Mélység
223 mm
Billentyűzet kiosztás
Billentyűzet kiosztás
HU
Több paraméter
Megjegyzés:
Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: ASUS ZENBOOK UX410UA-GV031T Ezüst
P-DC1-WEB05
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő