Lenovo Yoga 510-14IKB Fehér
Tablet PC - Intel Core i5 7200 Kaby Lake processzor, 14" multitouch technológia, 1920x1080 felbontású IPS LED fényes kijelző, 4 GB DDR4 RAM, AMD Radeon R5 M430 2GB videókártya, 500 GB 5400 RPM merevlemez, WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.1, HD webkamera, kártyaolvasó, HDMI, USB 3.1 Gen 1 , háttérvilágítású billentyűzet, 3 cellás akkumulátor, Windows 10 Home 64bit
A termék használati utasítása és szoftvere magyarul van, ahogy minden kapcsolódó szolgáltatás is.
Kód:  NT301y35 Gyártó honlapja:
Nincs megfelelő alternatíva? Válassz teljes kínálatunkból
Lenovo Yoga 510-14IKB Fehér
Paraméterek
RAM memória mérete
4 GB
Processzor modell szám
Intel Core i5 7200U Kaby Lake
Processzor frekvencia
2,5 GHz (2 500 MHz)
Tárhely típusa
HDD
Kijelző mérete
14"
Tárolókapacitás (teljes)
500 GB
Felszereltség
Érintőképernyő, Kártyaolvasó, Operációs rendszer, Világító billentyűzet
Processzor
Processzor típusa
Intel Core i5
Processzor modell szám
Intel Core i5 7200U Kaby Lake
Processzormagok száma
2 ×
Processzor frekvencia
2,5 GHz (2 500 MHz)
Core boost frekvencia
3,1 GHz (3 100 MHz)
Cache Processzor
3 MB
Rendszermemória
RAM memória mérete
4 GB
Memória frekvencia
2 133 MHz (2,13 GHz)
Beépített slotok száma
1 ×
GPU sorozat/modell
Videókártya sorozat
AMD Radeon
Videókártya modell
Radeon R5 M430
Operációs rendszer
Operációs rendszer
Windows 10 Home
Merevlemez
Tárhely típusa
HDD
Tárolókapacitás (teljes)
500 GB
Felszereltség
Webkamera
720 px
Akkumulátor
Akkumulátor-kapacitás
35 Wh
Cellák száma
Akkumulátor üzemidő
8,5 óra
Kialakítás
Konstrukció
Kifordítható kijelző
Tömeg
Súly
1,75 kg
Interfész
Grafikus kimeneti portok
HDMI
Hálózati
RJ-45 (LAN)
Audio
Combo Audio Jack
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
2 ×
USB 2.0
1 ×
Bluetooth
Bluetooth v4.1
Optikai meghajtó
Optikai meghajtó nélkül
Méretek
Szélesség
336,4 mm
Mélység
232 mm
Billentyűzet kiosztás
Billentyűzet kiosztás
HU
Több paraméter
Megjegyzés:
Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: Lenovo Yoga 510-14IKB Fehér
P-DC1-WEB25
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő