Lenovo Ideapad C340-14IML Touch Mélykék
Tablet PC - Intel Core i5 10210U Comet Lake, érintőképernyős, 14", 1920 × 1080, fényes, TN, 8 GB RAM, DDR4 NVIDIA GeForce MX230, 2GB, SSD 256 GB, numerikus billentyűzet, háttérvilágításos billentyűzet, webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi 802.11ac, 3-cellás akkumulátor, Windows 10 Home 81TK00G5HV
A termék használati utasítása és szoftvere magyarul van, ahogy minden kapcsolódó szolgáltatás is.
Magyar billentyűzetes termék
Magyar nyelvű operációs rendszerű termék (Windows)
Kód:  NT357p90b5g Gyártó honlapja:
Nincs megfelelő alternatíva? Válassz teljes kínálatunkból
Lenovo Ideapad C340-14IML Touch Mélykék Megszűnt
Paraméterek
SSD kapacitás
256 GB (0,26 TB)
RAM memória mérete
8 GB
Processzor modell szám
Intel Core i5 10210U Comet Lake
Processzor frekvencia
1,6 GHz (1 600 MHz)
Tárhely típusa
SSD
Kijelző mérete
14"
Tárolókapacitás (teljes)
256 GB
Felszereltség
Érintőképernyő, Kártyaolvasó, Numerikus billentyűzet, Operációs rendszer, Világító billentyűzet
Processzor
Processzor típusa
Intel Core i5
Processzor modell szám
Processzormagok száma
4 ×
Processzor frekvencia
1,6 GHz (1 600 MHz)
Core boost frekvencia
4,2 GHz (4 200 MHz)
Cache Processzor
6 MB
Rendszermemória
RAM memória mérete
8 GB
Memória frekvencia
2 666 MHz (2,67 GHz)
GPU sorozat/modell
Videókártya sorozat
NVIDIA GeForce
Videókártya modell
GeForce MX230
Operációs rendszer
Operációs rendszer
Windows 10 Home
Merevlemez
Tárhely típusa
SSD
Tárolókapacitás (teljes)
256 GB
SSD kapacitás
256 GB (0,26 TB)
Felszereltség
Webkamera
720 p
Akkumulátor
USB-C-n keresztüli töltés
Nem tölthető
Cellák száma
3db
Akkumulátor üzemidő
10,5 óra
Kialakítás
Konstrukció
Kifordítható kijelző
Tömeg
Súly
1,65 kg
Interfész
Grafikus kimeneti portok
HDMI
Audio
Combo Audio Jack
USB-C
1 ×
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
2 ×
Bluetooth
Bluetooth v4.2
WiFi verzió
WiFi 5
Optikai meghajtó
Optikai meghajtó nélkül
Méretek
Szélesség
328 mm
Maximális magasság
17,9 mm
Mélység
229 mm
Billentyűzet kiosztás
Billentyűzet kiosztás
HU
Termékszéria
Laptop sorozat
Lenovo IdeaPad
Aljzat típusa
Aljzat kompatibilitás (ország)
Több paraméter
Megjegyzés:
Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: Lenovo Ideapad C340-14IML Touch Mélykék
P-DC1-WEB15
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő