Lenovo IdeaPad S540-14API Kék
Notebook
Kód:  NT358f91g Gyártó honlapja:
Nincs megfelelő alternatíva? Válassz teljes kínálatunkból
Lenovo IdeaPad S540-14API Kék
Paraméterek
SSD kapacitás
256 GB (0,26 TB)
RAM memória mérete
8 GB
Processzor modell szám
AMD Ryzen 5 3500U
Processzor frekvencia
2,1 GHz (2 100 MHz)
Tárhely típusa
SSD
Kijelző mérete
14"
Tárolókapacitás (teljes)
256 GB
Felszereltség
Kártyaolvasó, Numerikus billentyűzet, Operációs rendszer, Ujjlenyomat-olvasó, Világító billentyűzet
Processzor
Processzor típusa
AMD Ryzen 5
Processzor modell szám
AMD Ryzen 5 3500U
Processzormagok száma
4 ×
Processzor frekvencia
2,1 GHz (2 100 MHz)
Core boost frekvencia
3,7 GHz (3 700 MHz)
Cache Processzor
4 MB
Rendszermemória
RAM memória mérete
8 GB
Memória frekvencia
2 400 MHz (2,4 GHz)
GPU sorozat/modell
Videókártya sorozat
AMD Radeon
Videókártya modell
RX Vega 8
Operációs rendszer
Operációs rendszer
Windows 10 Home
Merevlemez
Tárhely típusa
SSD
Tárolókapacitás (teljes)
256 GB
SSD kapacitás
256 GB (0,26 TB)
Felszereltség
Webkamera
720 px
Akkumulátor
Akkumulátor üzemidő
9 óra
Kialakítás
Konstrukció
Hagyományos laptop
Tömeg
Súly
1,5 kg
Méretek
Szélesség
323 mm
Maximális magasság
15,9 mm
Mélység
227 mm
Billentyűzet kiosztás
Billentyűzet kiosztás
HU
Termékszéria
Laptop sorozat
Lenovo IdeaPad
Több paraméter
Megjegyzés:
Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: Lenovo IdeaPad S540-14API Kék
P-DC1-WEB25
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő