Lenovo IdeaPad S540-14IWL Kék
Notebook
Kód:  NT358f90o Gyártó honlapja:
Nincs megfelelő alternatíva? Válassz teljes kínálatunkból
Lenovo IdeaPad S540-14IWL Kék
Paraméterek
SSD kapacitás
256 GB (0,26 TB)
RAM memória mérete
8 GB
Processzor modell szám
Intel Core i7 8565U Whiskey Lake
Processzor frekvencia
1,8 GHz (1 800 MHz)
Tárhely típusa
SSD
Kijelző mérete
14"
Tárolókapacitás (teljes)
256 GB
Felszereltség
Kártyaolvasó, Numerikus billentyűzet, Operációs rendszer, Ujjlenyomat-olvasó, Világító billentyűzet
Processzor
Processzor típusa
Intel Core i7
Processzor modell szám
Processzormagok száma
4 ×
Processzor frekvencia
1,8 GHz (1 800 MHz)
Core boost frekvencia
4,6 GHz (4 600 MHz)
Cache Processzor
8 MB
Rendszermemória
RAM memória mérete
8 GB
Memória frekvencia
2 400 MHz (2,4 GHz)
GPU sorozat/modell
Videókártya sorozat
Intel
Videókártya modell
Intel HD Graphics
Operációs rendszer
Operációs rendszer
Windows 10 Home
Merevlemez
Tárhely típusa
SSD
Tárolókapacitás (teljes)
256 GB
SSD kapacitás
256 GB (0,26 TB)
Felszereltség
Webkamera
720 px
Akkumulátor
Akkumulátor üzemidő
100 óra
Kialakítás
Konstrukció
Hagyományos laptop
Tömeg
Súly
1,5 kg
Méretek
Szélesség
323 mm
Maximális magasság
15,9 mm
Mélység
227 mm
Billentyűzet kiosztás
Billentyűzet kiosztás
HU
Termékszéria
Laptop sorozat
Lenovo IdeaPad
Több paraméter
Megjegyzés:
Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: Lenovo IdeaPad S540-14IWL Kék
P-DC1-WEB20
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő