37" LG UltraFine Smart Monitor 37U730SA-W
Monitor - IPS, 4K, 3840 × 2160 (16:9), 60 Hz, tükröződésmentes kijelző, 10 bit, 5 ms, állítható magasság, pivot, SMART, HDR, hangszórók, HDMI és USB-C, USB-C interfész, VESA
Vásárolj gyorsabban, majd vedd át a rendelésed egy AlzaBoxban vagy az egyik boltunkban.
Hozzáadás a listához
37" LG UltraFine Smart Monitor 37U730SA-W 229 990 Ft Felbontott - raktáron 1 db
Vásárlás
37" LG UltraFine Smart Monitor 37U730SA-W egy új, tökéletes állapotú áru teljes körű garanciával, csupán az eredeti csomagolást már felbontották előtted. Miért? Lehet, hogy nem megfelelő ajándék volt. Részletes információt itt kaphatsz.
Paraméterek
Összehasonlít
Képátló
37" (93,98 cm)
Felbontás
4K
Pontos felbontás
3840 × 2160
Konstrukció
Sík
Panel technológiája
LCD
Képátló és felbontás
Képátló
37" (93,98 cm)
Felbontás
4K
Pontos felbontás
3840 × 2160
Konstrukció
Sík
Panel és képernyő technológia
Panel technológiája
LCD
Panel
IPS
Képfrissítési gyakoriság
60 Hz
Válaszidő
5 ms
Natív kontraszt
Kijelző felülete
Tükröződésmentes
Oldalarány
Oldalarány típus
Sztenderd
Képarány
16:9
Csatlakozás
Grafikus interfész
HDMI, USB-C
Grafikus interfész szabványok
HDMI 2.0
Adat interfész
USB-C
HDMI
2 ×
USB-C
1 ×
Szín
Szín
Fehér
Méretek és tömeg
Szélesség
Magasság
Mélység
Tömeg
11,7 kg
VESA felfüggesztés
Csomagolás
Kábelek a csomagban
HDMI
Energia specifikációk
Energiahatékonysági osztály SDR esetén
G
Bekapcsolt üzemmód energiaigénye SDR esetén
41 kWh/1000 óra
Bekapcsolt üzemmód energiaigénye HDR esetén
43 kWh/1000 óra
Energiahatékonysági osztály HDR esetén
G
Fogyasztás készenléti üzemmódban
0,5 W
Több paraméter
Megjegyzés:
Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: 37" LG UltraFine Smart Monitor 37U730SA-W
P-DC1-WEB05
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő