50" Philips 50PUS7009 113 990 Ft Felbontott - raktáron 1 db
Vásárlás
50" Philips 50PUS7009
50" Philips 50PUS7009 egy új, tökéletes állapotú áru teljes körű garanciával, csupán az eredeti csomagolást már felbontották előtted. Miért? Lehet, hogy nem megfelelő ajándék volt. Részletes információt itt kaphatsz.
A panel frissítési sebessége egy fontos paraméter, amely nagyban befolyásolja a TV-képernyőn megjelenő kép minőségét és simaságát. A frekvenciát hertzben (Hz) fejezik ki, és azt jelzi, hogy másodpercenként hányszor frissül a képernyő képe. A magasabb frissítési frekvenciák, például a 120 Hz, elmosódás- és rángásmentes képet biztosítanak, ami ideális a gyors tempójú sportesemények megtekintéséhez vagy akció-videojátékokkal való játszáshoz. 140 Hz vagy magasabb frissítési frekvencia csak külső grafikus adapter csatlakoztatásával érhető el játékmódban (GPU-val rendelkező számítógéphez vagy konzolhoz csatlakoztatva).