ASUS TUF Gaming F15 FX507ZE-HN048 Szürke
Gamer laptop - Intel Core i7 12700H Alder Lake, 15,6", 1920 × 1080, tükröződésmentes 144Hz, IPS kijelző, 8 GB RAM, DDR5, NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti, 4GB, 512 GB SSD, numerikus billentyűzet, háttérvilágításos billentyűzet, webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi 6, 2,2 kg tömeg, Op. rendszer nélkül
Kód:  NA670a70 Gyártó honlapja:
Paraméterek
SSD kapacitás
512 GB (0,51 TB)
RAM memória mérete
8 GB
Processzor modell szám
Intel Core i7 12700H Alder Lake
Processzor frekvencia
3,5 GHz (3 500 MHz)
Tárhely típusa
SSD
Kijelző mérete
15,6"
Tárolókapacitás (teljes)
512 GB
Kijelző
Kijelző mérete
15,6"
Kijelző képfrissítési gyakorisága
144 Hz
Fényerő
250 Nits
Oldalarány
16:9
Maximális felbontás
1920 × 1080 px
Processzor
Processzor típusa
Intel Core i7
Intel processzorgeneráció
Alder Lake (12. generáció)
Processzor modell szám
Processzormagok száma
14 ×
Processzor frekvencia
3,5 GHz (3 500 MHz)
Core boost frekvencia
4,7 GHz (4 700 MHz)
Cache Processzor
24 MB
Rendszermemória
RAM memória mérete
8 GB
Memória típusa
DDR5
Memória frekvencia
4 800 MHz (4,8 GHz)
Videókártya
Videókártya memória mérete
4 GB
Maximális grafikus teljesítmény (TGP)
95 W
Boost frekvencia
1 745 MHz
GPU sorozat/modell
Videókártya sorozat
NVIDIA GeForce
Videókártya modell
RTX 3050 Ti
Operációs rendszer
Operációs rendszer
operációs rendszer nélkül
Merevlemez
Tárhely típusa
SSD
Tárolókapacitás (teljes)
512 GB
SSD kapacitás
512 GB (0,51 TB)
M.2-es beépített slotok száma
1 ×
Akkumulátor
USB-C-n keresztüli töltés
Nem tölthető
Akkumulátor-kapacitás
56 Wh
Cellák száma
4db
Töltőerő
200 W
Kialakítás
Konstrukció
Hagyományos laptop
Tömeg
Súly
2,2 kg
Interfész
Adat
Thunderbolt 4, USB-C
Grafikus kimeneti portok
HDMI, USB-C
Hálózati
RJ-45 (LAN)
Audio
Combo Audio Jack
USB-C
1 ×
Thunderbolt / USB 4
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
2 ×
Bluetooth
Bluetooth v5.2
WiFi
802.11ax
WiFi verzió
WiFi 6
Optikai meghajtó
Optikai meghajtó nélkül
Méretek
Szélesség
354 mm
Maximális magasság
22,4 mm
Mélység
251 mm
Billentyűzet kiosztás
Billentyűzet kiosztás
HU
Termékszéria
Laptop sorozat
Asus TUF Gaming
Csomag tartalma
A csomag tartalma
Adapter
Aljzat típusa
Aljzat kompatibilitás (ország)
Több paraméter
Megjegyzés:
Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: ASUS TUF Gaming F15 FX507ZE-HN048 Szürke
P-DC1-WEB20
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő