Lenovo Ideapad C340-14IML Touch + Aktív toll + 4GB RAM Gratis Kék
Ultrabook - Intel Core i5 10210U Comet Lake, érintőképernyős, 14", 1920 × 1080, fényes, TN, 8 GB RAM, DDR4 Intel UHD Graphics, SSD 256 GB, háttérvilágításos billentyűzet, webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi 802.11ac, Windows 10 Home 81TK0090HV
Magyar billentyűzetes termék
Magyar nyelvű operációs rendszerű termék (Windows)
Kód:  NT357p90m7 Gyártó honlapja:
Nincs megfelelő alternatíva? Válassz teljes kínálatunkból
Lenovo Ideapad C340-14IML Touch + Aktív toll + 4GB RAM Gratis Kék Megszűnt
Paraméterek
SSD kapacitás
256 GB (0,26 TB)
RAM memória mérete
8 GB
Processzor modell szám
Intel Core i5 10210U Comet Lake
Processzor frekvencia
1,6 GHz (1 600 MHz)
Tárhely típusa
SSD
Kijelző mérete
14"
Tárolókapacitás (teljes)
256 GB
Felszereltség
Érintőképernyő, Kártyaolvasó, Stylus támogatás, Világító billentyűzet
Processzor
Processzor típusa
Intel Core i5
Processzor modell szám
Processzormagok száma
4 ×
Processzor frekvencia
1,6 GHz (1 600 MHz)
Core boost frekvencia
4,2 GHz (4 200 MHz)
Cache Processzor
6 MB
Rendszermemória
RAM memória mérete
8 GB
Memória frekvencia
2 666 MHz (2,67 GHz)
GPU sorozat/modell
Videókártya sorozat
Intel
Videókártya modell
Intel UHD Graphics
Operációs rendszer
Operációs rendszer
Windows 10 Home
Merevlemez
Tárhely típusa
SSD
Tárolókapacitás (teljes)
256 GB
SSD kapacitás
256 GB (0,26 TB)
Felszereltség
Webkamera
720 p
Akkumulátor
USB-C-n keresztüli töltés
Nem tölthető
Kialakítás
Konstrukció
Kifordítható kijelző
Tömeg
Súly
1,65 kg
Interfész
Grafikus kimeneti portok
HDMI
Audio
Combo Audio Jack
USB-C
1 ×
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
2 ×
Bluetooth
Bluetooth v4.2
WiFi verzió
WiFi 5
Optikai meghajtó
Optikai meghajtó nélkül
Méretek
Szélesség
129,1 mm
Maximális magasság
7 mm
Mélység
90,1 mm
Billentyűzet kiosztás
Billentyűzet kiosztás
HU
Termékszéria
Laptop sorozat
Lenovo IdeaPad
Aljzat típusa
Aljzat kompatibilitás (ország)
Több paraméter
Megjegyzés:
Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: Lenovo Ideapad C340-14IML Touch + Aktív toll + 4GB RAM Gratis Kék
P-DC1-WEB10
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő