Lenovo V130-14IKB Szürke
Laptop - Intel Core i5 7200U Kaby Lake, 14", 1920 × 1080, matt, OLED, 8 GB RAM, DDR4 Intel HD Graphics 620, SSD 256 GB, numerikus billentyűzet, webkamera, USB 3.2 Gen 1, DVD, WiFi 802.11ac, Bluetooth, 2-cellás akkumulátor, Operációs rendszer nélkül 81HQ00KXHV
Kód:  NT219g8i0g Gyártó honlapja:
Nincs megfelelő alternatíva? Válassz teljes kínálatunkból
Lenovo V130-14IKB Szürke
Paraméterek
SSD kapacitás
256 GB (0,26 TB)
RAM memória mérete
8 GB
Processzor modell szám
Intel Core i5 7200U Kaby Lake
Processzor frekvencia
2,5 GHz (2 500 MHz)
Tárhely típusa
SSD
Kijelző mérete
14"
Tárolókapacitás (teljes)
256 GB
Felszereltség
Kártyaolvasó, Numerikus billentyűzet, Optikai meghajtó
Processzor
Processzor típusa
Intel Core i5
Processzor modell szám
Intel Core i5 7200U Kaby Lake
Processzormagok száma
2 ×
Processzor frekvencia
2,5 GHz (2 500 MHz)
Core boost frekvencia
3,1 GHz (3 100 MHz)
Cache Processzor
3 MB
Rendszermemória
RAM memória mérete
8 GB
Memória frekvencia
2 133 MHz (2,13 GHz)
GPU sorozat/modell
Videókártya sorozat
Intel
Videókártya modell
Intel HD Graphics 620
Operációs rendszer
Operációs rendszer
operációs rendszer nélkül
Merevlemez
Tárhely típusa
SSD
Tárolókapacitás (teljes)
256 GB
SSD kapacitás
256 GB (0,26 TB)
Felszereltség
Webkamera
720 px
Akkumulátor
Cellák száma
2db
Kialakítás
Konstrukció
Hagyományos laptop
Tömeg
Súly
1,55 kg
Interfész
Grafikus kimeneti portok
HDMI
Hálózati
RJ-45 (LAN)
Audio
Combo Audio Jack
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
2 ×
Bluetooth
Bluetooth v4.1
Optikai meghajtó
DVD
Méretek
Szélesség
343 mm
Maximális magasság
22,3 mm
Mélység
253 mm
Billentyűzet kiosztás
Billentyűzet kiosztás
HU
Termékszéria
Laptop sorozat
Lenovo V sorozat
Aljzat típusa
Aljzat kompatibilitás (ország)
Több paraméter
Megjegyzés:
További változatok Lenovo V130-15 termékhez:
Lenovo V15 G2 82KD000EHV Fekete
Laptop - AMD Ryzen 3 5300U, 15.6" TN tükröződésmentes 1920 × 1080, 4GB RAM DDR4, AMD Radeon Graphics, 256GB SSD, webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi 5, tömege 1,7 kg, Windows 10 Home
Infó
Pillanatnyilag nem elérhető
Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: Lenovo V130-14IKB Szürke
P-DC1-WEB10
30 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatérő