SHARP YC-GC52FEB

Mikrohullámú sütő - szabadon álló, energiafelhasználás 1400 W, belső térfogat 25 l, 10 teljesítmény fokozat, Mikrohullámú fűtési teljesítmény 900 W, grillteljesítmény 1200 W, forgótányér átmérője 25,55 cm, speciális belső felület, grill és időzítő, crisp tál a csomagban, oldalra nyíló ajtó, külső méretek 28,7 × 49 × 49,5 cm (Ma×Sz×Mé) belső méretek 33,5 × 33 × 49,5 cm (Ma×Sz×Mé), fekete kivitel, rozsdamentes acél kivitel
Kód:  SHMI025 Gyártó honlapja:

Nincs megfelelő alternatíva? Válassz teljes kínálatunkból

SHARP YC-GC52FEB

A mikrohullámú sütő egy sokoldalú kiegészítő a konyhában, amely érdekessé teszi konyhádat, miközben modern ételkészítést tesz lehetővé. Az ismert Sharp szabadon álló mikrohullámú sütő különösen hatékonysága, többcélúsága és gazdaságossága miatt nagyra értékelt a vásárlók körében. A könnyű kezelés mellett másik nagy előnye, hogy bárhol elhelyezhető. Teljes belső térfogata 25 l, és természetesen jár hozzá egy forgótányér is, amelynek átmérője 25,55 cm. A teljesítményérték határozza meg, ha melegíteni akarsz, körülbelül milyen gyorsaságra számíthatsz. Maximális teljesítmény, amelyet ez a modell nyújt 900 W. A fokozatok száma 10, amik lehetővé teszik a mikrohullámú sütő szabályozását. A közkedvelt Sharp mikrohullámú sütő szabályozása elektronikus vezérléssel lehetséges. Minden funkció és érték megjelenítése digitális formában valósul meg. Klasszikus stílusa garantálja az univerzális megjelenést, így nagyszerűen illik szinte minden konyhába. A mikrohullámú sütő külső méretei: 28,7 × 49 × 49,5 cm (mag x szé x mé).

Mikrohullámú sütő SHARP YC-GC52FEB Oldalnézet
Mikrohullámú sütő SHARP YC-GC52FEB Jellemzők/technológia

A grill funkcióval rendelkező SHARP YC-GC52FEB mikrohullámú sütő legfontosabb jellemzői

  • A szabadon álló Sharp nagyszerűen mutat a konyhádban
  • Teljes űrtartalma: 25 l
  • A készülék mikrohullámú fűtési teljesítménye: 900 W
  • Energiafelhasználás: 1400 W
  • Választható teljesítményszintek száma: 10
  • Oldalra nyíló ajtó
  • Tartozékok: crisp tál
  • A nagyszerű Sharp mikrohullámú sütő színe fekete
  • A mikrohullámú sütő méretei 28,7 × 49 × 49,5 cm (mag x szé x mé)

Az ismert SHARP YC-GC52FEB mikrohullámú sütő nyújtotta funkciók

Az alapfelszereltségen kívül az ismert Sharp mikrohullámú sütő további funkciókkal is gazdagodott. Az időzítővel pontosan beállíthatod, hogy mennyi ideig szeretnéd, hogy az étel melegedjen. Ez a modell a többfunkciós készülékek közé tartozik, mivel grillezésre is lehetőséget kínál. Speciális, belső felületkezelést kapott annak érdekében, hogy foltálló legyen, így nem kell aggódnod a sütő gyakori bekoszolódása miatt.

Mikrohullámú sütő SHARP YC-GC52FEB Lifestyle

Paraméterek

Kivitel
Szabadon álló
Belső űrtartalom
25 l
Forgótányér átmérője
25,55 cm
Vezérlés
Nyomógomb
Tulajdonságok
Időzítő, Speciális belső bevonat

Kialakítás

Kivitel
Szabadon álló
Belső űrtartalom
25 l
Forgótányér átmérője
25,55 cm

Funkciók & vezérlés

Vezérlés
Nyomógomb
Tulajdonságok
Időzítő, Speciális belső bevonat
Funkciók
Grill

Méretek & tömeg

Külső magasság
28,7 cm
Külső szélesség
49 cm
Külső mélység
49,5 cm
Belső magasság
33,5 cm
Belső szélesség
33 cm
Belső mélység
22 cm

Teljesítmény & műszaki jellemzők

Teljesítményfokozatok száma
10
Mikrohullám teljesítmény
900 W
Grill teljesítmény
1 200 W

Design

Design
Klasszikus

Tartozékok

Kiegészítők
Crisp tál
Több paraméter

MORAVIA Consulting spol. s r.o., [email protected], Olomoucká 83, CZ-627 00 Brno

Megjegyzés:

A specifikációk előzetes tájékoztatás nélkül megváltoztathatóak. A képek csak illusztrációs célokat szolgálnak.

Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: SHARP YC-GC52FEB