Hot Wheels kisautók

A Hot Wheels kisautók szinte az egész világon népszerű gyűjtői daraboknak számítanak. Ezek a legendás kisautók ma már számos együttműködésben jelennek meg világhírű márkákkal, filmekkel, sorozatokkal, vagy akár videojátékokkal is. Szeretnéd bővíteni a gyűjteményed új Hot Wheels kisautókkal, vagy játékot keresel a gyerekednek? Nálunk rengeteg különféle megjelenésű és funkciójú modell közül választhatsz. Kíváncsi vagy a részletekre? Olvass tovább!

Tovább

Hot Wheels kisautók és történetük

Az első Hot Wheels kisautók 1968-ban jelentek meg, Elliot Handler, a Mattel társalapítójának köszönhetően. Azóta is ott vannak a gyerekszobákban és a gyűjtők vitrinjeiben, ráadásul a Hot Wheels kisautók mára a világ legnépszerűbb játékautói közé tartoznak. Ha az eddig gyártott összes modellt egymás mögé helyeznénk, négyszer körbeérnék a Földet. Az első Hot Wheels kisautó megjelenése óta több mint 800 típust és 11 000 változatot készítettek.

A Hot Wheels kisautók gyűjtői értékkel is bírnak

A Hot Wheels kisautók gyakran kollekciók részeként jelennek meg. Ebből adódik néhány darab ritkasága is, mivel ezek limitált ideig vagy kizárólag bizonyos események alkalmával voltak elérhetők. Az ilyen ritka Hot Wheels kisautók többszörös áron is gazdát cserélhetnek.

Gyűjtői értékű Hot Wheels kisautót a Gyűjtői Hot Wheels kategóriában érdemes keresni.

Hot Wheels kisautók vízre hangolva

Néhány Hot Wheels kisautó jelentősen eltér a klasszikusoktól. Ha találkozol a Color Shifters kifejezéssel, tudd, hogy ezek a modellek vízzel érintkezve képesek színt váltani. Ha a gyereked ráun a Hot Wheels kisautó színére, elég meleg vagy hideg vízbe mártani.

Hot Wheels kisautó

Hot Wheels Color Shifters – színt váltó kisautó víz hatására.

Szettekben az igazi – Hot Wheels kisautók kicsiknek és nagyoknak

A Hot Wheels kisautók szettben azoknak valók, akik nem érik be egyetlen modellel. A szettek előnye, hogy gyakran tematikus darabokat tartalmaznak. Például olyan Hot Wheels autók is lehetnek benne, amelyek népszerű filmekből vagy sorozatokból származnak. Ha a gyermeked gyűjtő szenvedélyt mutat, egy szett biztosan örömet szerez neki – akár egy jövőbeli gyűjtemény alapja is lehet.

A Hot Wheels kisautók sokféle formában elérhetők

A Hot Wheels kisautók nem csak a klasszikus kisautók formáját ölthetik. Sokféle különleges modell létezik. Ilyen például a Hot Wheels kamion, amely biztonságosan szállíthatja a kisebb kisautókat. Vagy ott van a Hot Wheels Monster Truck, ami jóval robusztusabb, mint az átlagos kisautók, és különleges kinézete igazán egyedivé teszi.

Hot Wheels kisautók
Hot Wheels kisautó

Hot Wheels kisautók
Hot Wheels kisautó

Hot Wheels kisautó, Batmobil
Hot Wheels Batmobil

Hot Wheels Monster Truck
Hot Wheels Monster Truck

i

A Hot Wheels Monster Truck önálló kategóriában kapható, mivel egy különleges termékvonalat képvisel.

A Hot Wheels kisautók videojátékokban is szerepelnek

A Hot Wheels kisautók népszerűségét mi sem bizonyítja jobban, mint hogy saját videojáték is készült róluk. Megjelentek például a Forza Horizon 5 című, világhírű autóverseny-játékban is. Ha te is nagy rajongója vagy a Hot Wheels világnak – vagy ismersz valakit, aki az – érdemes ezekre a játékokra is vetni egy pillantást.

  • Az Hot Wheels Unleashed nevű arkádjátékban a kedvenc Hot Wheels kisautóiddal száguldozhatsz lélegzetelállító pályákon.
  • Forza Horizon 5: Hot Wheels az első fizetős bővítmény a népszerű Forza Horizon 5 játékhoz. Nemcsak új autókat ad a játékhoz, hanem extra pályákat és technikai funkciókat is – így testközelből élheted át, milyen egy Hot Wheels kisautót vezetni.

Az igazi mókához egy Hot Wheels pálya is jól jön

Az Hot Wheels pálya elengedhetetlen ahhoz, hogy igazán kiélvezd ezeket a kisautókat. A gyerekek itt kiélhetik magukat, és egyben tanulhatnak is – hiszen nem épül fel magától. Kifejezetten a Hot Wheels autókhoz tervezték, így azok simán száguldanak rajta, akár ugratókról, hurkokon vagy kanyarokon keresztül is.

Milyen extra funkciókat kínálhatnak a Hot Wheels kisautók?

A Hot Wheels kisautók nem mindig csak hagyományos formában jelennek meg. Vannak olyan speciális kiadások, amelyek például hangot adnak ki, színt váltanak, világítanak, vagy egyéb különleges funkcióval rendelkeznek. Ezekkel a gyerekek még több élményt élhetnek át játék közben.

i

Néhány Hot Wheels kisautóhoz elemek is szükségesek lehetnek, hogy minden funkciót kihasználj. Hiszen világítani vagy hangot adni nem igazán tudnak elem nélkül. A megfelelő elem vagy akkumulátor típusokat megtalálod a Elemek és akksik kategóriában.

Nem ragaszkodsz az új Hot Wheels kisautókhoz? A használt kínálat is érdekes lehet

Ha kedvezőbb áron szeretnél Hot Wheels kisautót vásárolni, vagy nem feltétlenül új terméket keresel, nézz be az Outlet kategóriába. Itt kibontott, újszerű vagy használt darabokat találhatsz – akár egy régóta vágyott modell is előkerülhet, amit már nem lehet kapni boltokban.

A leírás elrejtése
Hasznosnak találtad ezt az információt?
Ez az űrlap csak a fenti leírásban található információk értékelésére szolgál.
Ha kérdésed van a termékekkel, szolgáltatásokkal, szállítással, vagy egyéb ügyekkel kapcsolatban, keresd fel ügyfélszolgálatunkat.
Mit javíthatnánk benne? Hiányolsz valamit? Valami rosszul van feltüntetve? Oszd meg velünk.
97 termék
4,4 92×
Ár/Elérhetőség figyelése
Hot Wheels Monster trucks kaszkadőrmutatványok
Hot Wheels Monster trucks - anyaga műanyag és fém, ajánlott 3 éves kortól - 1 db a csomagban, az egyes termékváltozatok közül nem lehetséges választani
  2 390 Ft -tól
Raktáron > 10 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Termékkód: HRAif16184
4,9 63×
Ár/Elérhetőség figyelése
Hot Wheels Kisautók 5 db
Hot Wheels autók - anyaga műanyag és fém, 5 autó a csomagban, ajánlott 3 éves kortól - 5 db a csomagban, az egyes termékváltozatok közül nem lehetséges választani
  4 890 Ft
Raktáron > 5 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Termékkód: HRAif0564
4,8 46×
Ár/Elérhetőség figyelése
Hot Wheels autó, 1 db
Hot Wheels - 3 éves kortól ajánlott, nem lehetséges egy adott termékváltozat kiválasztása, anyaga műanyag és fém
  1 390 Ft
Raktáron > 20 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Termékkód: HRA232a
5,0 14×
Ár/Elérhetőség figyelése
Klein Hot Wheels Gyűjtői koffer, 50 db
Hot Wheels - gyűjtői kiadás, anyaga fém, tárolódoboz a csomagban, ajánlott 3 éves kortól, kék színben
  10 960 Ft
Raktáron 5 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Termékkód: HRAbz08220
3,3 4×
Ár/Elérhetőség figyelése
MATTEL Hot Wheels Monster Trucks Sárkányrombolás pálya + 2 kisautó
Hot Wheels pálya - Monster trucks, mechanikus, autók a csomagban, kilövő, anyaga műanyag, 2 autó a csomagban, ajánlott 4 éves kortól, narancssárga és zöld színben
  17 890 Ft
Raktáron 3 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Termékkód: HRAls15635
Ár/Elérhetőség figyelése
Hot Wheels adventi naptár 2026
Adventi naptár – 24 számozott ablak, 10 db kisautó, 14 db kiegészítő és 10 db, a kisautók felakasztására szolgáló klipsz, 3 éves kortól ajánlott
Újdonság 13 260 Ft
Raktáron > 5 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Termékkód: HRAls22636
5,0 2×
Ár/Elérhetőség figyelése
Hot Wheels Monster Trucks Snake Slam Takedown
Hot Wheels pálya - Monster trucks, mechanikus, a csomagban, ütközések, kilövő, anyaga műanyag, ajánlott 4 éves kortól, narancssárga, kék és zöld színben
  11 790 Ft
Raktáron 1 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Termékkód: HRAls19662
Ár/Elérhetőség figyelése
Hot Wheels Premium Car Culture Porsche 935, 2 db
Hot Wheels Premium - autók, gyűjtői kiadás, anyaga fém, 2 autó a csomagban, ajánlott 3 éves kortól, piros színben
  8 490 Ft
Raktáron 3 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Termékkód: HRAls19655
Ár/Elérhetőség figyelése
Hot Wheels Premium Car Culture Lancia Delta S4
Hot Wheels Premium - gyűjtői kiadás, anyaga fém, ajánlott 3 éves kortól, fehér színben
  5 400 Ft
Raktáron 1 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Termékkód: HRAls19639
Ár/Elérhetőség figyelése
Hot Wheels Monster Trucks Trophy Champions
Hot Wheels Monster trucks - gyűjtői kiadás, anyaga műanyag, ajánlott 3 éves kortól, kék és arany színben - 1 db a csomagban, az egyes termékváltozatok közül nem lehetséges választani
  2 940 Ft
Raktáron 1 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Termékkód: HRAls19634
Ár/Elérhetőség figyelése
Hot Wheels Premium Fast & Furious 1994 Honda Del Sol
Hot Wheels Premium - gyűjtői kiadás, anyaga fém, ajánlott 3 éves kortól, fehér színben
  5 560 Ft
Raktáron 4 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Termékkód: HRAls20257
Ár/Elérhetőség figyelése
Hot Wheels Premium Car Culture 1994 NISMO 270R (S14)
Hot Wheels Premium - gyűjtői kiadás, anyaga fém, ajánlott 3 éves kortól, fekete színben
  5 560 Ft
Raktáron 3 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Termékkód: HRAls20225
5,0 14×
Ár/Elérhetőség figyelése
Klein Hot Wheels Gyűjtői koffer, 50 db
Hot Wheels - gyűjtői kiadás, anyaga fém, tárolódoboz a csomagban, ajánlott 3 éves kortól, kék színben
-18 % az új árából 8 890 Ft Új 10 960 Ft
Használt - raktáron 1 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Termékkód: HRAbz08220
5,0 1×
Ár/Elérhetőség figyelése
Hot Wheels Premium Fast & Furious 1967 Chevy® Custom C-10
Hot Wheels Premium - gyűjtői kiadás, anyaga fém, ajánlott 3 éves kortól, narancssárga színben
  5 560 Ft
Raktáron 1 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Termékkód: HRAls20258
Ár/Elérhetőség figyelése
Hot Wheels Premium Car Culture Datsun 620
Hot Wheels Premium - anyaga fém, ajánlott 3 éves kortól, zöld színben
  5 560 Ft
Raktáron 2 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Termékkód: HRAkc09607
Ár/Elérhetőség figyelése
Hot Wheels Premium Car Culture Mazda 323 GTR
Hot Wheels Premium - gyűjtői kiadás, anyaga fém, ajánlott 3 éves kortól, fehér színben
  5 560 Ft
Raktáron 3 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Termékkód: HRAls20229
Ár/Elérhetőség figyelése
Hot Wheels Premium Car Culture Toyota Soarer
Hot Wheels Premium - gyűjtői kiadás, anyaga fém, ajánlott 3 éves kortól, arany színben
Leárazás -19 % 4 490 Ft 5 560 Ft
Raktáron 4 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Termékkód: HRAls20227
Ár/Elérhetőség figyelése
Hot Wheels Premium Formula 1 Alpine - Pierre Gasly #10
Hot Wheels Premium - gyűjtői kiadás, anyaga fém, ajánlott 18 éves kortól, kék színben
  4 990 Ft
Raktáron > 5 db
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled! Vagy standard kiszállítással kérheted FoxPost, Packeta, MPL boxokba is.
Infó
Termékkód: HRAls19648
5,0 5×
Ár/Elérhetőség figyelése
Hot Wheels Monster Trucks pálya hurokkal és Bigfoot-tal
Hot Wheels pálya - Monster trucks, mechanikus, a csomagban, kilövő, hurok a csomag része, anyaga műanyag, ajánlott 4 éves kortól, narancssárga és kék színben
  10 990 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Termékkód: HRAls13426
5,0 5×
Ár/Elérhetőség figyelése
Hot Wheels Cápa teherautó
Hot Wheels Teherautó - anyaga műanyag és fém, ajánlott 4 éves kortól, kék színben
  8 960 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Termékkód: HRAbz14472
5,0 5×
Ár/Elérhetőség figyelése
Hot Wheels Monster Trucks Color Reveal
Hot Wheels Monster trucks - anyaga műanyag és fém, ajánlott 3 éves kortól , nem lehet visszaküldeni
  6 390 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Termékkód: HRAbz36287
5,0 1×
Ár/Elérhetőség figyelése
Hot Wheels Premium Boulevard Toyota GR Yaris
Hot Wheels Premium - gyűjtői kiadás, anyaga fém, ajánlott 3 éves kortól, fehér színben
  5 560 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Termékkód: HRAls20242
4,6 10×
Ár/Elérhetőség figyelése
Hot Wheels tematikus autó - Batman
Hot Wheels - gyűjtői kiadás, anyaga műanyag, ajánlott 3 éves kortól - 1 db a csomagban, az egyes termékváltozatok közül nem lehetséges választani
  2 090 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Termékkód: HRAbz29900
4,4 3×
Ár/Elérhetőség figyelése
Hot Wheels Monster Trucks játékkészlet, Motosaurus és 2 roncsautó 1:64
Hot Wheels Monster trucks - autók, 2 autó, tárolódoboz a csomagban, ajánlott 4 éves kortól
  5 290 Ft
Pillanatnyilag nem elérhető
Termékkód: HRAls8624
A Hot Wheels kisautók kategóriában összesen 97 termék közül válogathatsz online boltunkban. Rendelésedet hétköznapokon 2 napon belül házhoz szállítjuk. A Budapest több pontján elérhető AlzaBoxokból már másnap felveheted a rendelésed, de ellátogathatsz áruházunkba is.

Hot Wheels kisautók – megbízható márkák

Tekintsd meg a legolcsóbb termékeket a következő kategóriában: olcsó hot Wheels kisautók Az ár alapján a legdrágábbtól csökkenő sorrendbe rendezett termékeket keresd ennél a kategóriánál: legdrágább hot Wheels kisautók A termékeket a legnépszerűbbtől a legkevésbé kedveltig rendezve ebben a kategóriában találod: legnépszerűbb, legjobb hot Wheels kisautók A vásárlóink körében legnépszerűbb termékeket itt találhatod: hot Wheels kisautók vélemények