Marshall Minor IV

4,5 172 értékelés
Vezeték nélküli fül-/fejhallgató - mikrofonos, hallójárathoz illeszkedő (earbuds), zárt kialakítás, Bluetooth 5.3, AAC, SBC és LC3 kodek támogatás, Multipoint, számok közötti váltás, hívásfogadás, hangerőszabályzás, IPX4 tanúsítvány, 20-20000 Hz frekvenciatartomány, 93 dB/mW érzékenység, 32 Ohm impedancia, 12 mm-es hangszóró, 30 óra akkumulátor üzemidő
  27 990 Ft
Vásárolj gyorsabban, majd vedd át a rendelésed egy AlzaBoxban vagy az egyik boltunkban.
Hozzáadás a listához

Marshall Minor IV

Marshall Minor IV egy új, tökéletes állapotú áru teljes körű garanciával, csupán az eredeti csomagolást már felbontották előtted. Miért? Lehet, hogy nem megfelelő ajándék volt. Részletes információt itt kaphatsz.
  • .

Marshall Minor IV - több, mint 30 órányi felhőtlen zenehallgatás

A Marshall Minor IV egyszerű kialakítása lehetővé teszi, hogy a legfontosabbra, a zenére koncentrálhass. Ez a fülhallgató mindent tud, ami a minőségi zenehallgatáshoz szükséges, így bárhol elmerülhetsz a Marshall jellegzetes hangzásában. A csomagban található egy töltőtok, amellyel több mint 30 órányi vezeték nélküli lejátszási idő áll rendelkezésedre. Biztosan értékelni fogod a fülhallgató vízálló kivitelét is. A Marshall Minor IV fülhallgatók 90%-ban újrahasznosított műanyagból készültek.

Jellegzetes Marshall hangzás

A Marshall termékeknél mindig az ikonikus hangzás áll az első helyen, és a Minor IV modelleknél sincs ez másként. Ezek a fejhallgatók akusztikailag úgy vannak hangolva, hogy professzionálisan kiegyensúlyozott hangzást biztosítsanak, ami biztosan felkelti a figyelmedet. Ha pedig szünetet tartanál a zenehallgatásban, kényelmesen lebonyolíthatod a telefonhívásaidat, amelyek lenyűgöznek majd a kiemelkedő hangminőséggel.

Marshall Minor IV

A Marshall Minor IV fülhallgató lenyűgöz akkumulátor élettartamával

Ezek a fülhallgatók önmagukban akár 7 órán át bírják a vezeték nélküli lejátszást. A hordozható töltőtokkal több, mint 30 órányi zenehallgatást biztosítanak. Ha szeretnéd tölteni a Marshall Minor IV-et, egyszerűen tedd a fülhallgatókat a tokba. A zene és a telefonhívások kezelése mindkét fülhallgatón érintővezérléssel lehetséges. A fülhallgató eltávolítása vagy behelyezése beindítja az automatikus szünet és lejátszás funkciót.

Marshall Minor IV

Tervezés a maximális kényelem érdekében

A Marshall Minor IV vezeték nélküli fejhallgató újratervezett fülkagylóval és olyan kialakítással rendelkezik, amely jobban illeszkedik a hallójáratba, így a fülhallgató viselése még órák után is kényelmes marad. A fülhallgató az IPX4 szabványnak megfelelően vízálló, így még rossz idő esetén is élvezheted kedvenc zenéidet.

Marshall Minor IV

Mindig naprakész

Az akkumulátor védelmi funkció csökkenti az akkumulátor öregedési ütemét. Az OTA (Over-the-Air) frissítések szintén hozzájárulnak a hosszabb élettartamhoz, ami azt jelenti, hogy a Marshall Minor IV fülhallgató mindig a legújabb szoftverrel rendelkezik. A Bluetooth LE technológia jobb hangminőséget biztosít, miközben növeli a streaming hatótávolságot és javítja a hangszinkronizációt.

Marshall Minor IV
Marshall Minor IV

A Marshall Minor IV vezeték nélküli fülhallgató főbb jellemzői

  • Jellegzetes Marshall hangzás
  • Több, mint 30 óra vezeték nélküli lejátszás
  • A Marshall Minor IV-et a maximális kényelem érdekében tervezték
  • Testre szabhatod a hangzást az alkalmazáson keresztül
  • Intuitív érintővezérlés mindkét fülhallgatón
  • IPX4 vízálló
  • Bluetooth LE Audio támogatás

Paraméterek

Összehasonlít
Kialakítás
Hallójárathoz illeszkedő (earbuds)
Konstrukció
Zárt
Mikrofon
igen
Vezeték nélküli kapcsolat
igen
Kapcsolat típusa
Bluetooth

Fej-/fülhallgató típusa

Kialakítás
Hallójárathoz illeszkedő (earbuds)
Konstrukció
Zárt
Mikrofon
igen

Csatlakozás

Vezeték nélküli kapcsolat
igen
Kapcsolat típusa
Bluetooth
Bluetooth verzió
5.3
Támogatott kodekek
AAC, LC3, SBC
Levehető kábel
Nem

Hangzási jellemzők

Min. frekvencia
20 Hz
Max. frekvencia
20 000 Hz
Érzékenység
93 dB/mW
Meghajtó mérete
12 mm
Impedancia
32 Ohm

Mikrofon jellemzők

Mikrofon konstrukció
Integrált

Akkumulátor

Akkumulátor max. üzemideje
30 óra
Akkumulátor üzemideje (fülhallgató)
7 óra
Akkumulátor üzemideje (tok)
30 óra
Akkumulátor töltése
Tölthető tok

Szín

Szín
Fekete

Tömeg

Tömeg
50 g

Háttérvilágítás

Háttérvilágítás
Háttérvilágítás nélkül

Fejhallgatók típusa

Fejhallgatók száma
2 (stereo)

Töltés // EU irányelv

Adapter mellékelve
Töltő nélkül

Csomagolás

Csomag része
Tok, USB kábel
Több paraméter
Megjegyzés:

A specifikációk előzetes tájékoztatás nélkül megváltoztathatóak. A képek csak illusztrációs célokat szolgálnak.

Nem található ehhez a termékhez tartozó bejegyzés.
Kiegészítők: Marshall Minor IV