Válaszd ki azt az elemet az oldalon, amelyet a hiba érint

A megrendelt termékeket biztonságosan átveheted az AlzaBox automatánk egyikében.

Több mint 10 000 termék

raktáron Budapesten.

3000+ átvételi hely egész Magyarországon Skladovka na CBP

Média konvertálók - használt

0
Felbontott – tökéletes állapotú új termék, teljes garanciával. Az eredeti csomagolás felbontásra került, de újra lett csomagolva vagy egy másik vásárló visszaküldte, mert a terméket például ajándéknak szánta, de nem aratott vele sikert.

Használt – hiba nélküli használt, illetve javított termék. Minden eredeti tartozéka megvan, a termék használatra kész, így nyugodt szívvel adunk rá 12 hónap garanciát.

Újszerű – olyan termék, amely teljes mértékben működőképes, de rövid ideig használták. A megbízhatóságával kapcsolatban azonban nem kell aggódnod. 12 hónapos garancia érvényes rá. További információk az outlet termékekről itt.

Inkább nem outlet terméket vásárolnál? Akkor nézz körül itt: olcsó média konvertálók.
5 tétel
TP-LINK TXM431-SR - Modul
-12%
TP-LINK TXM431-SR
Modul - MiniGBIC/SFP+ 10GB Base SR (LC), 850nm Multi-mode, 300 méter

-12% 15 840 Ft
13 950 Ft áfa nélkül 10 980 Ft
Kosárba
Átvehető: holnap 8:00-tól
Felbontott raktáron
Termékkód: TP811c
TP-LINK TL-SM311LS
Modul - MiniGBIC/ SFP 1000Base LX (LC)

-3% 4 990 Ft
4 820 Ft áfa nélkül 3 800 Ft
Kosárba
Átvehető: kedd 1.19. 8:00-tól
Felbontott raktáron
Termékkód: TP810
TP-LINK TL-SM321B
Modul - MiniGBIC/ SFP 1000Base SM (LC), 10km

-4% 4 050 Ft
3 880 Ft áfa nélkül 3 050 Ft
Kosárba
Átvehető: holnap 8:00-tól
Felbontott raktáron
Termékkód: TP811b
TP-LINK MC112CS
Média konverter - 100Mb / s FB 100 Mb / s RJ45, 20km

11 150 Ft áfa nélkül 8 780 Ft
Kosárba
Átvehető: holnap 8:00-tól
Felbontott raktáron
Termékkód: TP607g3
TP-LINK TXM431-LR
Modul - MiniGBIC / SFP + 10 GB alapú LR (LC), 1310nm Egymódú, 10km

25 240 Ft áfa nélkül 19 870 Ft
Kosárba
Átvehető: kedd 1.19. 8:00-tól
Felbontott raktáron
Termékkód: TP811d

Termék neve:

Megjegyzés (link, PartNumber, stb.):


27 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatéro
Alza fiókom Bejelentkezés Szállítás és fizetés Rólunk
Szállítás ide:
P-DC1-WEB20
27 év tapasztalat az e-kereskedelemben
3 millió megrendelés évente
a vásárlók 98% visszatéro
Több infó
Felhívunk és szakértői tanácsot adunk
06-1-701-1111
Kérdés a rendeléssel kapcsolatban
Kérdés a termék(ek)kel kapcsolatban
Kérjük, add meg a telefonszámodat:
Keress minket